UPVC چیست ؟

upvc

برای درک صحیح این ماده ابتدا لازم است با PVC آشنا شوید. PVC یک ماده چند منظوره است که تقریباً در همه جا مورد استفاده قرار گرفته است، به عنوان مقال کفش، لباس، کارت های اعتباری بانک ها، صنعت چوب و…

و حال UPVC  که مخفف عبارت Unplasticised Poly Vinyl Chloride است و به معنای PVC سخت شده  است که دیگر حالت پلاستیکی و نرم آن طبق فرایند های شمیایی از بین رفته است و به حالت سخت خود رسیده است.

این فرایند به گونه ایجاد شده است که UPVC های تولید شده در مقابل اشعه ماوراء بنفش خورشید مقاوم است از این رو می توان این ماده تولید شده را بهترین محصول برای ساخت و تولید پنجره های دوجداره UPVC دانست و این موضوع باعث شده است که حتی بعد از سال ها استفاده از پنجره های دوجداره UPVC حالت اولیه خود را بدون هیچ گونه آسیب و رنگ رفتگی حفظ نمایند.

امروزه بیش از ۶۰ % درب و پنجره های مورد استفاده در کشورهای اروپایی از پنجره های UPVC است و همین موضوع می تواند مدرکی معتبر برای رضایت مشتری جهت استفاده از این محصول باشد.

برخی از مزایای استفاده UPVC در تولید پنجره دوجداره

کاهش گرما :یو پی وی سی

در هر ساختمان، پنجره ها و درب ها نقش عظیمی را برای عایق حرارتی ایفا می کنند. پروفیل های UPVC مورد استفاده شرکت و تولیدی تک ویندو با الزامات عایق حرارتی قانونی برای ساختمان های جدید و پروژه های نوسازی مطابقت دارد. همچنین محصولات شرکت تک ویندو قابلیت رقابت با محصولات تولید شده در کشورهای اروپایی را دارد.

پنجره یک عامل حیاتی در ارتباط با عایق حرارتی است، بنابراین تیم حرفه ای شرکت تک ویندو با تحقیقات علمی بدست آورده شده، بهترین مواد مصرفی را جهت تولید محصولات خود بکار می برند که به جرات می توان گفت یکی از برترین تولید کنندگان کشور ایران از نظر کیفیت در تولید و نصب می باشد.

عایق صدا:عایق صوتی

قطعاً امروزه آلودگی صوتی یکی از مشکلات بزرگ بخصوص در شهرهای پر جمعیت ایران مانند استان تهران است که باعث کاهش کیفیت زندگی مطلوب می گردد. با توجه به یافته های پزشکی، آلودگی صوتی می تواند باعث ایجاد کاهش انرژی، شادابی، و حتی احساس ناخوشایند و نارضایتی افراد گردد.

هنگامی که آلودگی صوتی به یک مشکل تبدیل می گردد، پنجره های دوجداره UPVC و یا حتی پنجره های سه جداره UPVC راه ایده آل برای رفع این مشکل می باشد..

طول عمر و تعمیر و نگهداری:

طول عمر پنجره دوجداره

پروفیل های مورد استفاده پنجره های تولید شده این شرکت از بهترین و با کیفیت ترین نوع پروفیل های موجود در ایران می باشند. بنابراین پنجره های یو پی وی سی تک ویندو دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل هر نوع شرایط آب و هوایی را دارند. ( مقاومت بسیار بالا در برابر اشعه خورشید، باران، گرما و سرما)

به علت کیفیت بالا، پروفیل ها دارای سطح ساف و یک دستی می باشند در نتیجه نگهداری و تمیز کردن پنجره ها به سادگی انجام می گردد، برای اطلاعات بیشتر از نحوه تمیز کردن پنجره های UPVC به این صفحه مراجعه کنید.

یراق آلات مصرفی شرکت تک ویندو نیز که عامل بسیار مهمی در تولید می باشد از محصولات کشورهای آلمان و ترکیه می باشند.

سازگاری با محیط زیست:محیط زیست

مواد مصرفی در تولید پنجره های یو پی وی سی کاملاً سازگار با محیط است و کوچکترین آسیبی به چرخه طبیعت نمیزند. بلکه با کاهش مصرف انرژی به چرخه طبیعت و محیط زیست نیز کمک شایانی می نماید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.