پنجره دوجداره لوکس

پنجره های دوجداره لوکس

شرکت تک ویندو علاوه بر محصولات پنجر دوجداره UPVC محصولات ویژه با طرح های خاصی را برای مشتریان ویژه با عنوان پنجره دوجداره لوکس تولید می نماید.

قیمت این محصولات با دیگر محصولات به علت زمان ساخت بیشتر و همچنین پروفیل مصرفی بیشتر دارای قیمت بالاتری می باشد.

این محصولات که بر گرفته از طراحان حرفه ای در کشور ایتالیا می باشد دارای طرافداران و مشتریان بسیار ویژه ای می باشند. این محصولات خاص ( پنجره دوجداره لوکس ) برای ساختمان های لوکس (luxury) بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

تک ویندو همچنین طرح های مورد نظر شما را نیز اجراء می نمایند تمامی اشکال خاص قابل اجراء است.

قیمت پنجره دوجداره لوکس (Luxury Windows) :

لازم به ذکر است که اختلاف قیمت پنجره دوجداره لوکس چندان بالا نمی باشد بنابراین می توان در ساختمان های جدید و یا حتی در طرح تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره UPVC مورد استفاده قرار گیرد.

مزیت پنجره دوجداره لوکس:

این نوع از محصولات تک ویندو که مثل تمامی محصولات تک ویندو با برند های معتبر پروفیل از جمله ویستابست و وین تک تولید می گردد و دارای گالوانیزه ۱٫۵ سانتیمتر می باشد، به علت داشتن پروفیل هایی در وسط های کار دارای استحکام بالاتری می باشند هرچند پنجره های دیگر نیز استحکام مورد نیاز و کافی را دارند. در حقیقت مزیت اصلی پنجره دوجداره لوکس زیبایی آن می باشد. این نوع پنجره ها که معمولاً مشتریان مدل های پنجره های دوجداره طرح چوب ( پنجره دوجداره لمینت ) انتخاب می کنند دارای تنوع رنگ نیز می باشند که البته تمامی محصولات تک ویندو دارای این تنوع رنگ می باشد برای دیدن رنگ ها و لمینت ها به قسمت رنگ های پنجره دوجداره مراجعه فرمایید.

به کمک نیاز دارید؟ تک ویندو در کنار شما است