رنگ های پنجره دوجداره

رنگ های پنجره دوجداره:

رنگ اصلی پنجره های دوجداره عموماً به علت موادی که برای تولید پروفیل از آن استفاده می گردد بصورت سفید می باشد. با این حال شرکت تک ویندو برای رضایت مشتری در محصولات خود از طیف وسیعی از رنگ های مختلف به روش های رنگ های پودری پاششی و همچنین لمینت های طرح چوب استفاده می نماید که در ادامه می توانید رنگ های پنجره دوجداره تک ویندو و همچنین طرح و رنگ لمینت های تک ویندو را مشاهده فرمایید.

رنگ های پنجره دوجداره لمینت:

در این نوع از محصولات تک ویندو پروفیل های یو پی وی سی توسط چسب و دستگاه های پرس خاص با استفاده از ورق های لمینت که دارای طرح ها و برجستگی های چوب می باشد روکش می گردند.برخی از مزیت های این نوع پرفیل های روکش شده را می توان ضد خش بودن، استحکام و طول عمر بسیار بالا و زیبایی منحصر بفرد آن دانست. این رنگ های پنجره دوجداره ( پروفیل های دارای لمینت) دارای ضمانت است.

رنگ های پنجره دوجداره

 

رنگ های پروفیل پنجره های دوجداره:

با توجه به محدودیت رنگ در نوع لمینت شرکت تک ویندو همچنین برای ایجاد تنوع بیشتر و برای ایجاد رضایت مشتری در تمامی سلیقه ها از رنگ های مخصوص پروفیل UPVC که بصورت پاششی و با ماشین آلات خاص و حرفه ای بر روی پروفیل پنجره های دوجداره پاشیده می شود استفاده می کند . از مزیت های این نوع رنگ های پنجره دوجداره می توان به بیش از ۱۵ سال ثبات رنگ، ضد خش بودن آن و تنوع بسیار بالا رنگ های پنجره دوجداره اشاره نمود.

رنگ های پنجره دوجداره

برخی از محصولات تک ویندو:

پنجره دوجداره ثابت، پنجره تک حالته، پنجره دو حالته، پنجره کشویی،پنجره کلنگی

 

به کمک نیاز دارید؟ تک ویندو در کنار شما است